![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/71112564_2468946550003737_1646809539254681600_o.jpg)
28 вересня 2019 року Карітас Київ взяв участь у святі столичної молоді «Юнь Києва запрошує», що відбулось у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський». Подія проводилась під гаслом «Місто твоїх можливостей».
На святі Карітас Київ представив різні напрямки діяльності, зокрема, проект з миробудування «Долаючи розломи в громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці».
В межах події була організована фотовиставка «Сіра Зона», на якій були представлені світлини з життя людей у Луганській області під час війни.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/71747197_2468946063337119_728361998827388928_o.jpg?fit=640%2C359)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/71263074_2468954143336311_5256539855722119168_o.jpg?fit=640%2C359)
«Виставка покликана розповісти про долі та повсякдення людей на сході України, в зоні конфлікту – у так званій сірій зоні, яка є нечіткою та умовною межею між щоденною Війною і нетривким Миром», – розповіли організатори виставки.
Інший напрям діяльності благодійного фонду, що був представлений на святкуванні, – робота з волонтерами. Волонтери провели майстер-клас з малювання фарбами для дітей та молоді. Наймолодші із захопленням відображали тему осені у своїх малюнках.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/71885382_2468946333337092_4217046633516367872_o.jpg?fit=640%2C359)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/10/71182581_2468945526670506_4645948900987895808_o.jpg?fit=640%2C359)
Волонтер Рінат Мірхамедов провів конкурси, руханки та танці для дітей. Малеча з радістю взяла участь у змаганнях, а переможці конкурсу отримали подарунки від Благодійного фонду «Карітас Київ»
Представляючи «Інклюзивний клуб» Поліна Батрак та Наталія Рябенко провели майстер-клас створення аплікацій з кольорового паперу для малечі.