![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/78584842_1195207844003260_556144650755244032_o.jpg)
Приємно знов бути серед кращих!
4 грудня 2019 року, на урочистому нагородженні фіналістів конкурсу «Волонтер Донеччини», який проводить Донецька Обласна Державна адміністрація, Карітас Краматорськ був відзначений одразу в декількох номінаціях:
— Перше місце в номінації «Інклюзивне волонтерство»
— Друге місце в номінації «Соціально-правова підтримка мешканців області».
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/79326255_1195207810669930_5156231573128871936_o.jpg?fit=640%2C480)
Також нагородами відзначили постійних волонтерів фонду Вікторію Козюберду та Катерину Большего, які зайняла друге та відповідно третє місце в номінації «Інклюзивне волонтерство».
«Нам приємно бути серед авангарду організацій, що розвивають волонтерський рух та підвищують якість соціальних послуг в нашому регіоні!», – діляться в Карітасі Краматорськ.