![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/121080931_3323969317680536_8641008830044781567_n.jpg)
Мобільна команда фонду надала мальтисекторальну допомогу потребуючим малозабезпеченим людям, котрі проживають у зоні 0-5 км. від лінії розмежування Луганської області.
Мешканці отримали допомогу у вигляді паливних брикетів, наборів життєво необхідних медикаментів та засобів індивідуального захисту від COVID-19.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/121109912_1206874293045219_1951073286506051360_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-08_17-43-57-768x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-08_16-22-41-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-08_17-44-23-768x1024.jpg)
Також в рамках проекту в даних населених пунктах надається допомога у вигляді транспортних послуг до місць основної інфраструктури, за напрямком смт. Новотошківське – с.Оріхове – м.Попасна (через смт.Гірське), завдяки чому, бенефіціари мають можливість отримати медичні послуги у спеціалізованих медичних закладах.
У період стрімкого розповсюдження COVID-19, працівники мобільних команд дотримуються підвищених засобів захисту та особистої безпеки, щоб уникнути можливого інфікування та не наражати на небезпеку бенефіціарів.
Допомога надається в рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали в наслідок конфлікту на сході України 2019-2021 р.р.»
Проект #BasicNeeds реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (GMFA).
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/