![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/324563913_850367602851911_3805449664718223924_n.jpeg)
На Святу вечерю до тернопільського осередку завітали 55 вимушених переселенців. Таке свято організовують втретє від 2014 року.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/324477281_1133299880706161_908258838166391952_n-1024x683.jpeg)
Вечерю благословив митрополит Тернопільсько-Зборівський Української греко-католицької церкви Василій Семенюк. Перед вечерею відбулася спільна молитва.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/324564273_532411028843162_4496281374042522428_n-1024x683.jpeg)
Під час вечері для переселенців колядували семінаристи та діти з проєкту “Соціально-педагогічна робота з молоддю”, який діє в Карітасі.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/324581393_1595547874248040_4682201502983033305_n-1024x683.jpeg)
“Переселенці з різних регіонів: Донеччини, Луганщини, Херсонщини, Запоріжжя, Миколаївщини, з Харкова також є багато людей. Щоб краще їх ознайомити з традиціями нашого краю, з духовними цінностями, ми організовуємо такі заходи. Я думаю, відбувши цю святу вечерю, наші брати і сестри українці, які були змушені сюди приїхати, ще більше відчують наш колорит. Вони ще більше побачать, наскільки є потрібні. Що не потрібно нас ділити на схід і захід. Ми всі єдині. І, на превеликий жаль, навіть в тому повномасштабному вторгненні є невеличкий позитив: воно ще більше об’єднало наш народ”, – розповів Суспільне.Тернопіль директор тернопільського Карітасу отець Роман Загородний.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/01/324499381_463487262471583_7252939912035256173_n-1024x683.jpeg)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проєкти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас тернопіль