![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/106100889_666630840556532_8661155927685727122_o.jpg)
В «Центрі соціальної згуртованості та самоорганізації громади» с.Боброво, на свіжому повітрі з дотриманням правил карантину, відбувся перший день семінару з громадянської освіти для активних жителів громади.
Тема зустрічі: “Принципи та стратегії міського розвитку і міського управління”.смт. Борівське, с.Боброве, с.Осколонівка, с.Муратово, с.Капітаново.
«Громадянська освіта і діалог — запорука сталого розвитку громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/106021657_666626590556957_8599378086825372338_o-1.jpg?fit=640%2C480)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/106009375_666631187223164_3890494253730736307_o.jpg?fit=640%2C480)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/106021657_666626590556957_8599378086825372338_o-2.jpg?fit=640%2C480)
Метою семінару, як і проєкту, є заохочення до участі місцевих жителів та ВПО на місцевому рівні, шляхом створення діалогової платформи для просування ідей, в тому числі спільно з місцевою владою, а також обговорення проблем та викликів щодо соціальної єдності на основі діалогової платформи.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/