![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191219_160637_1-scaled.jpg)
З метою показати підростаючому поколінню велич світу, навчити жити у злагоді із собою, оточуючими та природою; розуміти добро, розрізняти добро і зло; виховувати бажання робити добрі вчинки на прикладі життя і милосердя Св. Миколая соціальні психологи проекту «Психосоціальний супровід дітей та батьків/опікунів на сході України» Карітасу Маріуполь провели веселі заняття з дітьми в смт. Мирному.
Зранку діти відвідали місцевий храм, де заспівали колядки для мешканців селища.
Малеча 1-4 класів, для батьків, влаштували театралізовану виставу «Дарунки Святого Миколая».
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191219_133529-scaled.jpg?fit=640%2C479)
«Добро і милосердя Святого Миколая» – таку назву мав творчий захід, в якому взяли участь учні 5-8 класів. Діти ближче познайомились с життям Св. Миколая, заспівали колядку «Ой хто, хто Миколая любить». Зробили своїми руками ялинкові прикраси. Всі роботи вийшли гарними, ніби проникненні світлом, адже саме так сприймають оточуючий світ діти.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191219_154817_1-scaled.jpg?fit=640%2C479)
Та яке свято без подарунків? Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням подарував юним митцям багато солодощів, передавши їх через своїх помічників – соціальних педагогів Карітасу Маріуполь з проекту «Психосоціальний супровід дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України».
«Велика подяка благодійному фонду Карітас Маріуполь. Сказати, що Ви молодці чи просто хороші – замало, бо не ми Вам говоримо, що ми є, а саме Ви своїми вчинками, подарунками говорите, що Ви поряд, завжди близько. І так стає приємно і тепло вже від того, що не працює банальний вислів «Кому потрібні чужі діти?». Кожен Ваш дзвінок, приїзд – свято, не тільки тому, що даруєте дорогі, потрібні речі, а саме відчуття потрібності дітей дає наснаги», – додає соціальний працівник проекту «Психосоціальний супровід дітей та батьків/опікунів буферної зони на сході України» Розумна Марина, що працює у смт. Мирне.
Проект реалізовується за підтримки Карітасу Австрія та Карітасу України.