![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/1-2.jpg)
Шкільна освіта та роки перебування дитини у школі – один з головних викликів для батьків щодо виховання власних дітей і їхнього подальшого майбутнього у дорослому житті. Особливою проблемою це стає для тих батьків та їхніх дітей, які мають бажання мігрувати до Німеччини або вже перебувають на території цієї країни.
Система шкільної освіти Німеччини є дуже складною і суттєво відмінною від української. Для тих батьків, а особливо для їхніх дітей, які недостатньо поінформовані та обізнані у ній – справжнім стресом стає зустріч з шкільною системою у цій країні.
Пропонуємо Вам ознайомитися зі системою шкільної освіти Німеччини, переглянувши презентацію підготовлену консультантом проекту «Обізнаний та готовий до Німеччини» з Карітасу Одеса- Іваном Жуганом, яка вказана нижче.
Всі матеріали для презентації були взяті виключно з офіційних інформаційних джерел державних установ Федеративної Республіки Німеччина.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/1-2-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/2-3-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/3-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/4-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/5-1-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/6-1-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/7-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/8-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/9-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/10-2-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/11-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/12-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/13-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/14-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/16-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/17-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/18-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/19-1024x576.jpg)
Більше про проект “Обізнаний та готовий до Німеччини” читайте тут: https://caritas.ua/migration-beratung/
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/