![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/417694208_775104931332900_9093879970767532873_n.jpg)
Це перша державна послуга, яку Міністерство соціальної політики замовляє у громадського сектору на конкурсній основі. У Нововолинську конкурсний відбір пройшов осередок Карітасу Волинь. Він надає послугу у власному приміщенні з лютого.
Які послуги можна отримати у Програмі життєстійкості:
1) кейс-менеджмент – оцінка звернень громадян та первинний скринінг потреб людини з подальшим направленням до необхідних фахівців;
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/417519720_775105191332874_349087447277755130_n-1024x768.jpg)
2) надання соціальних послуг – групові заняття, тренінги та увесь спектр послуг з психосоціальної підтримки. За потреби, у Центрах життєстійкості можуть бути додатково організовані ряд інших послуг: первинна правнича підтримка, консультацій щодо питань зайнятості, супровід ветеранів та інше – ті послуги, яких потребують мешканці конкретної громади;
3) координація волонтерських активностей – оперативне реагування на ті потреби, які виникатимуть у громаді, та акумуляція волонтерського потенціалу навколо цих потреб;
4) сімейний простір для підтримки родин: організація активностей та занять для дітей, навчання батьків, проведення заходів для родин.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/424601193_774540718039437_8421992124208097904_n-1-1024x682.jpg)
Працівники Центру життєстійкості підкажуть, які соціальні послуги можна отримати в громаді, нададуть професійну психологічну підтримку, створять дружній простір громади для навчання, спілкування та відпочинку.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас волинь