![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67571733_852533461785194_5076184094379868160_n.jpg)
Учасники соціального центру «Поділись Своїм Теплом», що діє в Карітасі Броди, взяли участь в навчальному семінарі «Соціальна реабілітація в музейному просторі», який пройшов у місті Кременець.
Семінар організовано Коаліцією захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів, разом із Кременецький краєзнавчий музей.
На семінар зібрались люди з Одеси, Сум, Червонограду, Умані, Богуслава, Києва, Вінниці, Бродів, Тернополя, Коломиї, Львова, Чернігова і Бережан.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67377029_852533425118531_3881648183490641920_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67518142_852533345118539_129471157777727488_n.jpg)
Програма включала в себе візит до центру реабілітації Товариства «Зоря Надії», ряд доповідей щодо реабілітації осіб з інвалідністю та цікаву екскурсійну програму, де учасники мали змогу ознайомитися із туристичними перлинами Волині.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67439005_852532575118616_5179705996058034176_n.jpg)
Присутні відвідали Кременецький краєзнавчий музей, Державний історико-культурний заповідник у м. Дубно, Дубенський замок князів Острозьких XVст., Білокрини́цький дендропа́рк (дендрологічний парк місцевого значення у селі Білокриниця Кременецького району Тернопільської області), Замкова гора в м. Кременець, в народі званої Бона.
В рамках проекту «Програма
підтримки дітей та молоді з інвалідністю» Карітасу України.