![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/1-1.jpg)
У червні 2020 року логістична компанія «Делівері» долучилася до партнерів Карітасу України. Основною спеціалізацією компанії «Делівері» є надання транспортних та логістичних послуг для сектора B2B (суб’єкти підприємницької діяльності і корпоративний сектор) як на території України, так і за її межами.
За майже двомісячний період співпраці з нашим логістичним партнером, ми встигли перевезла понад 50 палет вантажу загальною вагою близько 32 тонн з Києва до місцевих організацій Карітасу по всій Україні.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/caritas-delivery-release-2-1024x683.jpg)
Даний вантаж – це благодійна пожертва компанії Procter&Gamble, що отримала наша благодійна організація в межах спільної акції «Піклування в кожен дім», крім того, частина цієї продукції була передана постраждалим від паводків на заході України.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/caritas-delivery-release-3-1024x683.jpg)
Така взаємодія бізнесу та благодійників дозволяє зробити милосердну діяльність ще більш ефективною, а отже швидше та якісніше допомогти більшій кількості потребуючих людей.