![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/01/270042043_4909366859119696_8795378787456741685_n.jpg)
З прийдешніми новорічними святами учнів шкіл буферної зони поздоровила команда проєкту «Психосоціальна допомога дітям шкільного віку в зоні бойових дій на сході України» Карітасу Краматорськ. Це новорічне диво стало можливим завдяки підтримці ГО «Країна наших дітей».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-1-1024x768.jpg)
Співробітники проєкту привітали дітей зі святами, вручили солодощі та побажали їм та їхнім родинам міцного здоров’я, життєвого щастя, благополуччя, вірних друзів, нових казкових пригод, більше посмішок і веселих хвилин життя миру та здійснення всіх бажань у Новому 2022 році.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-10_12-26-21-1024x766.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-10_12-26-25-1024x766.jpg)
“Щиру подяку хочемо виразити нашим меценатам ГО «Країна наших дітей», яка вже не перший рік допомагає в закупівлі солодких дарунків”, – зазначили в Карітасі Краматорськ.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/