![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/a08c31ac-f48b-48f7-bb06-2497a8727157.jpeg)
Екстрена допомога, підвищення стійкості та захисту вразливих осіб, які постраждали від війни в Україні – проєкт, що допомагає вимушеним переселенцям та місцевому населенню. Забезпечення реального доступу до захисту та задоволення базових потреб для постраждалого від війни населення в прифронтових районах на півночі, півдні та в центральній частині України.
Проєкт реалізовується у партнерстві з Карітасом Австрії та за підтримки Європейського Союзу (ECHO – Генеральний директорат європейського цивільного захисту та операцій з гуманітарної допомоги) у трьох містах України – Сумах, Чернігові та Запоріжжі.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/c0d847a8-9744-45cd-ad4e-189e94b99e06-1024x682.jpeg)
Менеджерка проєкту Наталія Глушко відвідала команди місцевих організацій Карітасу Суми та Чернігів, де проєкт розпочав роботу. Мета візиту: знайомство з командами, оцінка готовності до імплементації проекту, виявлення слабких місць і потреб. «У 3 регіонах України люди, які постраждали внаслідок конфлікту, отримають допомогу для покриття їх соціального захисту та психосоціальних потреб», пояснює Наталія Глушко.
Допомога включає в себе продуктові та гігієнічні набори. Загалом майже 25 тисяч осіб зможуть отримати допомогу.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/cb4e982f-f89b-456a-954f-fbbe15b599ca-1024x683.jpeg)
Також метою проєкту є злагоджена робота з громадами, задля більш якісного надання послуг. І з цією метою Карітас України та Карітас Суми провели зустрічі з представниками місцевих організацій.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.