Image

Президент Карітасу Європи та Карітасу Австрії Міхель Ландау відвідав Схід України

0 Comments

7-8 травня 2021 року, до Краматорська з робочим візитом завітали президент Карітасу Європи та Карітасу Австрії Міхель Ландау разом з директором Департаменту міжнародної допомоги Гудрун Гюзел та президентом Карітасу України Андрієм Васьковичем.

Міхель Ландау поділився враженнями про поїздку в Україну:

«Цей візит, перш за все, вияв солідарності зі сторони Карітасу Австрії. Ми дуже раді бути партнерами України вже багато років. Також це вияв солідарності і зі сторони Карітасу Європи. Ми хочемо сказати, що пам’ятаємо про всіх людей у потребі. Те що я побачив під час візиту в буферну зону та спілкування з місцевими мешканцями – з одного боку – це солідарність між людьми, те, як вони піклуються один про одного. Проте одне з перших, що кидається в очі – це велика бідність місцевого населення. Вже багато років в Україні іде війна, війна про яку забули у багатьох куточках Європи. До війни ще доєдналась пандемія COVID-19.

Як президент Карітасу Європи, я переконаний, що ми не маємо забувати про людей в Україні. Ми маємо об’єднати наші зусилля та підтримку. Це завдання для Австрії та для Європи. Нас об’єднує молитва. Найбільше всього люди бажають миру. Давайте сподіватись та молитись, що цей мир настане, і ця прекрасна країна буде процвітати. Давайте простягнемо руку допомоги тим, хто найбільше цього потребує. Давайте не забувати бідних та потребуючих людей в Україні».


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: Video | Відео

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X