Кубок Карітасу 2024

Підтримайте свято дитячого вуличного футболу!

Щороку на початку літа Карітас України проводить турнір з вуличного футболу для дітей та підлітків з різних куточків України – Кубок Карітасу.

Метою проекту є сприяння соціальній інтеграції та навчанню вразливих дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, через заняття спортом, заохочення їх до турботи про своє здоров’я.

У соціальній роботі з дітьми футбол є хорошим засобом для розвитку відповідальної поведінки, пунктуальності, навчання долання труднощів, прагнення до вдосконалення знань і навичок, виявлення та розвитку власних сильних сторін, покращення їх спілкування та взаємодії з однолітками, підвищення їх здатності до працювати в командах.

Спільний чемпіонат надає дітям можливість відчути позитивні емоції та захоплюючу групову діяльність, яка об’єднує дітей та молодь, сприяє інтеграції та вільній, неупередженій взаємодії між ними, що позитивно вплине на їхнє самопочуття та спосіб життя.

2024 року Кубок Карітасу відбудеться 2-4 червня у спортивному комплексі “Там де гори” м. Вижниця, Чернівецької області.

До нього змогли підготуватись 8 дитячих команд із регіональних Карітасів: Карітас Волинь, Карітас Тернопіль, Карітас Полтава, Карітас Запоріжжя, Карітас Броди, Карітас Львів, Карітас Кам’янське та Карітас Чернівці.

Цей турнір є волонтерською ініціативою працівників Карітасу та відбувається щоліта з 2016 року. Змагання не проводились лише у 2020 році через пандемію коронавірусу та у 2022-му – через повномасштабне вторгнення в Україні.

Кубки та пам’ятні нагороди закуповуються за сприяння волонтерів та приватних пожертв.

Велике прохання долучитись до ініціативи та підтримати дітей.

Для донатів всередині України:

For donations from all over the world:
There is the option of payment via the SWIFT payment system. Please get in touch with us by e-mail below: partners@caritas.ua.

Орієнтовні терміни збору – 4 червня 2024 року.

Залишок, якщо проєкт не буде реалізований, піде на фінансування проєкту «Діти та війна» Карітасу України. Здійснюючи пожертву ви даєте згоду на неповернення коштів та можливий їхній перерозподіл/використання для інших проєктів.