Image

Відкриття соціального центру в Дніпрі

0 Comments

У Дніпрі 27 квітня 2016 року, Карітас України відкрив перший в Україні недержавний Центр соціальних послуг.

«Ми намагаємося допомагати в першу чергу внутрішньо переміщеним особам, які потребують психологічної і соціальної допомоги, психологічних консультацій, щоб вони мали сили жити далі. Ми маємо чітку концепцію роботи Центру в Дніпрі: це поєднання допомоги для внутрішньо переселених осіб і місцевого населення, поєднання домашньої опіки, роботи з дітьми, з людьми з особливими потребами, також співпраця з міськими службами соціальної опіки», — розповів президент Карітасу України Андрій Васькович.

У Центрі можна отримати консультацію психолога, юриста, позичити медичне обладнання, приєднатися до дитячих творчих та спортивних гуртків, скористатися послугами перукаря, пральні, відвідати благодійну їдальню.

«Допомагають і медикаментами, і продуктовими наборами, і зимовим одягом, також є психологічна допомога. «Карітас» став другим домом», — розповідає Валерія Бонгелі, переселенка з Донецка.

Крім внутрішньо переміщених осіб, у Центрі соціальних послуг зможуть отримати допомогу ті, хто опинились у складних життєвих обставинах, люди з обмеженими можливостями, важкохворі, ВІЛ-інфіковані, одинокі літні люди тощо.

«Нас годували гарячими обідами, я отримувала тут продуктові набори. Тут у нас є клуб для тих, кому за 50 — спілкуємось, здружуємось, тут у нас є творча майстерня. Людина створена для спілкування, тому це нам необхідно», — ділиться Світлана Костроміна.

Categories: Video | Video | Відео

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: