Image

Після тренінгу в Карітасі «Як підліток може чесно підзаробляти», я пішов працювати

«Я відвідую Карітас майже 3 роки. Мені було 12 років коли я перший раз зайшов до Карітасу. Перші мої візити були короткі, але з часом я почав перебувати у Карітасі по 2 -3 години в день», – розповідає 15-річний Кирило.

Я працював промоутером (роздача листівок). На початку було цікаво, а потім, я перестав цим займатись. Також, продавав квіти, сувеніри та браслети, тобто я підходив до людей на вулиці і пропонував їм свій товар, а вони часто купляли. Був період коли підпрацьовував вантажником.

Я почав працювати, щоб не просити у мами на свої потреби. Хотів і хочу бути більш самостійним. Після тренінгу в Карітасі «Як підліток може чесно підзаробляти», я пішов працювати. На даний момент я підробляю різними способами, частіше всього кошти, які я заробляю я витрачаю на їжу собі та членам родини. Також, я отримував різну матеріальну допомогу: взуття, одяг, продуктові набори, які полегшували мені і моїй сім’ї життя.

Відвідую Карітас тому, що тут тепла атмосфера, я багато чого тут навчився, і бажаю надалі тут здобувати важливі знання і навички. Тепер у мене тут багато друзів та є можливість постійно знайомитись з новими людьми.

Після тренінгу в Карітасі «Як підліток може чесно підзаробляти», я пішов працювати

uk Ukrainian
X