Image

Об’єднання зусиль державних і недержавних організацій

0 Comments


«За духовність, моральність та здоров`я України»
16.12.2009
Віце-президент Карітасу України поділився проблемами та здобутками Карітасу у сфері соціальної роботи з Експертною радою громадських організацій при Міжфракційній депутатській групі Верховної Ради України. 
На жаль, сьогодні більшість ініціатив держави та громадськості спрямовано на боротьбу з наслідками від тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, дитячої порнографії, проституції, насилля та на допомогу людям, які вже постраждали від них. Викликає тривогу те, що з кожним роком кількість таких людей не зменшується, а навпаки збільшується, а це свідчить про мало ефективність більшості існуючих державних програм.
 
Саме тому сьогодні потрібно кардинально змінити підхід до боротьби з цими негативними явищами та об’єднати зусилля громадських та релігійних організацій разом із зусиллями держави, Парламенту і громадськості. Для цього при Міжфракційній депутатській групі «За духовність, моральність та здоров`я України» створили Експертну раду. До складу Експертної ради Міжфракційної депутатської групи були запрошені представники громадських та релігійних організацій. Мета Експертної ради – консультування та ініціювання підготовки нових законів і альтернативних державних програм, розробки рекомендацій та пропозицій, щодо покращення законодавства стосовно наболілих питань для суспільства.
 
На установчому засіданні Експертної ради Карітас України представляв о.Андрій Нагірняк, який запропонував рухатися в напрямку субсидіювання соціальної роботи благодійних організацій. А також наголосив на необхідності вдосконалення законодавства про філантропію.
 
Довідка:
Міжфракційна група створена 22 жовтня 2009 року та об’єднує 68 народних депутатів України із всіх фракцій Парламенту. Мета Міжфракційної групи – робота над підготовкою та втіленням законодавчих ініціатив, спрямованих на запобігання поширенню негативних явищ, а також покращення здоров’я нації, сприяння благодійності, просвітництву, відродженню духовності, захисту моралі, формуванню здорового світогляду суспільства.

Categories: Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: