Мобільна команда лікарів Карітасу відвідала пацієнтів у буферній зоні

Цього тижня мобільна команда лікарів Карітасу Маріуполь в рамках проекту «Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (GMFA) тричі відвідала жителів населеного пункту Рибинське, що у буферній зоні.

Селище Рибінське Волноваського району живе звичайним, для буферної зони, життям. Незважаючи на близьке розташування до Волновахи, транспортна система та інфраструктура селища майже не розвинена, лише декілька магазинів і одна аптека, що, на жаль, для таких населених пунктів можна вважати розкішшю.

До Рибінського відноситься ще кілька віддалених від нього селищ, тому єдиний лікар фельдшерського пункту не справляється з усіма потребами в наданні допомоги.

На сьогодні наші лікарі почали домашні візити до всіх, хто не в змозі самостійно дістатися до лікаря, для отримання консультації та медичної допомоги.