Image

Карітас Маріуполь оголошує конкурс мікрогрантів для ВПО та громад, які прийняли ВПО

0 Comments

Карітас Маріуполь оголошує конкурс мікрогрантів для громад, що опинились в зоні збройного конфлікту, внутрішньо переміщених осіб та громад, які прийняли ВПО.

В межах проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

 Мета конкурсу підтримка громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні задля нарощення їхнього потенціалу у сфері подолання труднощів та самозахисту, подолання наслідків конфлікту та покращення якості життя людей в громаді.

Участь у проекті можуть брати громадські організації, громади та ініціативні групи, місцезнаходження та діяльність яких провадиться на території реалізації програми.

Грантова програма охоплює: м. Маріуполь, Волноваський, Нікольський та Мангушський райони Донецької області. 

Учасники можуть подавати необмежену кількість пропозицій на конкурс мікрогрантів. Один учасник конкурсу може отримати лише один мікрогрант.

Максимальна сума одного гранту становить 20 400 грн. Власний внесок грантоотримувача має становити щонайменше 10% від суми проекту. Відсотковий розподіл частин фінансування встановлюється в індивідуальному порядку, виходячи зі змісту та складових грантової заявки та визначається рішенням конкурсної Комісії. 

Пріоритет буде надаватися проектам, реалізація яких буде направлена на:

– активізацію громадян щодо розв’язання актуальних проблем та втілення соціально-значущих;
– ініціатив в громаді;
– розвиток волонтерського руху;
– створюють робочі місця;
– підвищення ролі інститутів громадянського суспільства;
– покращення інфраструктури населених пунктів;
– пропагування здорового способу життя;
– сприяння просвіті населення.

Оцінюватиметься актуальність запропонованої проблеми, адекватність запропонованих методів її вирішення, здатність апліканта їх втілити, реалістичність бюджету та здатність продовжувати роботу після завершення фінансування.

Кінцевий термін прийому заявок – 19 травня 2019 року. 
Дата початку реалізації проектів – 1 червня 2019 року. 
Максимальна тривалість проекту – 6 місяців. Всі проекти мають бути реалізовані до 1 грудня 2019 року.
Посилання на аплікаційну форму: https://bitly.su/9qKgT3B9

Заявки приймаються в електронному вигляді на електронну скриньку caritas.mariupol@gmail.com або приносить чи відправляйте за адресою 87500 м. Маріуполь, пров. Банний 4, БО «ПБФ «Карітас Маріуполь».

Якщо у Вас є питання, то пишіть нам на електронну скриньку caritas.mariupol@gmail.com або телефонуйте +380676235221 або +380504807338.

Бажаємо успіху учасникам конкурсу!

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X