Image

Іванофранківців запрошують опанувати «мистецтво» сімейних стосунків

0 Comments

Як будувати мости та опори у стосунках. Як не пропустити найголовніше у житті свого чада. Та як розмовляти з дітьми про «ЦЕ»? Відповіді на питання, які турбують кожне молоде подружжя, є, запевняють сімейні «асистенти» та психологи.

Почути їх іванофранківці зможуть під час Family practice або «Простору для сімейного розвитку». Це – комплекс заходів, присвячених Тижню Подружжя. Спільна ініціатива Карітасу Івано-Франківськ, Центру підтримки сім’ї та міського Департаменту молодіжної політики і спорту.

Аби зберегти сімейні стосунки, їх потрібно постійно «поливати». Як квітку – відзначають родинні експерти. Власний вклад у взаємини повинен робити кожен. Взаємно.

Втім, сімейна атмосфера залежить і від зовнішніх факторів, кажуть фахівці. Наглядний приклад цьому – війна на Сході України. Міжнародна статистика свідчить – 9 із 10-ти сімей, яких торкнулося це явище, розпадаються.

Фінальним акордом Тижня Подружжя стане Фестиваль сім’ї. 26 травня іванофранківців запрошують обмінятися набутим досвідом. І просто весело провести час із найріднішими людьми.

Усі зустрічі, тренінги та майстер-класи в рамках «Простору для сімейного розвитку» – безкоштовні. Головне – зареєструватися, наголошують організатори. Із детальною програмою заходів охочі можуть ознайомитися на сторінці Карітасу Івано-Франківськ у Фейсбуку.

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X