55 домогосподарств Донецької області отримали по 2т. паливних брикетів

З початку року мобільна команда Карітас Запоріжжя продовжує надавати допомогу у вигляді паливних брикетів в населених пунктах Ясинуватського та Мар’їнського районів Донецької області.

В січні та протягом двох тижнів лютого 2021 року, в рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, постраждалих від конфлікту на сході України» команда Карітасу Запоріжжя надала допомогу 55 домогосподарствам.

Потребуючі родини м. Мар’їнка (Мар’їнського району) отримали по 2т. брикетів. Враховуючи специфіку допомоги і категорії бенефіціарів, була організована адресна доставка палива до кожної подвір’я.

В першу чергу, опалювальні матеріали отримали найуразливіші категорії населення міста, серед них: люди з інвалідністю, самотні малозабезпечені пенсіонери, та інші.

Протягом лютого 2021 р. таку допомогу отримають мешканці с. Водяне Ясинуватського району.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO).

Детальнішу інформацію щодо діяльності проекту можна отримати за телефонами:

+38 050 420 32 12;

+38 050 017 31 09;

+38 050 017 25 48;

+38 050 101 66 14.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/