Image

Лозівчанам розповіли про торгівлю людьми і хто може стати жертвою аферистів

0 Comments

23 липня 2019 року у приміщенні Лозівського МРЦЗ за участі управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради та Благодійного фонду «Карітас Харків» відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Мета заходу – підвищити рівень обізнаності населення про ризики нелегальної трудової міграції та її негативні наслідки, зокрема, торгівлю людьми.

Учасники семінару ознайомилися з причинами і формами торгівлі людьми як сучасного рабства, дізналися, що ця проблема є глобальною – її жертвами може стати кожен незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.
Важливим під час семінару стало обговорення учасниками власного досвіду і головний висновок: запобігти рабству можна!

Для цього, готуючись виїхати за межі України, треба запам’ятати основні правила безпечного працевлаштування та перебування за кордоном.

Інформаційні буклети, що містять ці правила, номери національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, а також контакти організацій, що надають правову й консультаційну допомогу, отримали всі присутні.

Всього у заході взяли участь 20 осіб.

Categories: Video | Відео

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X