Директор департаменту якості програм

Вакансія: Директор департаменту якості програм

Графік: Full time

Локація: Київ/Львів

МБФ «Карітас України» (КУ) оголошує  конкурс на вакантну позицію В.о. Директора департаменту якості програм

Основні обов’язки:

• Організовувати та управляти роботою департаменту.
  • Розподіляти функції та обов’язки між співробітниками департаменту, контролювати виконання поставлених цілей та завдань у таких напрямках: координація зі структурами ООН, збір та захист даних бенефіціарів, цифрові технології та інформаційний менеджмент, управління моніторингом та оцінкою проєктів.
  • Забезпечувати та контролювати перегляд і впровадження стандартів якості програм, розроблених зовнішніми сторонами, розробляти конкретні стандарти на основі власної ідентичності та особливостей роботи мережі Карітас. Організовувати та контролювати підтримку застосування стандартів шляхом розробки відповідних політик, методологій та інструментів і надання їх програмним і проектним командам.
  • Координувати формування звітності Карітасу України про результати та досягнення через розробку загальномережевої системи управління даними, аналізувати та візуалізувати на національному рівні дані моніторингу, оцінки та підзвітності (щодо результатів і впливу програм та проєктів).
  • Координувати організацію навчання для мережі та управління знаннями про програмну та проектну роботу, сприяти взаємному обміну та розробляти національну бібліотеку стандартів, стандартних операційних процедур, передового досвіду та отриманих уроків, які будуть доступні всім співробітникам програми.
  • Відповідати за стандарти координації зі структурами ООН, забезпечувати наставництво та супровід керівників національних програм/проєктів, а також представників місцевих офісів, які залучені до координації з кластерами на місцевому рівні, відповідно до стратегії локалізації Карітасу в Україні.
  • Брати участь у процесі стратегічного планування Карітасу України, керувати базою та динамікою грантів (Grant Tracker) і таким чином надавати особам, які приймають рішення, важливу стратегічну інформацію.
  • Брати регулярну участь у складі внутрішніх робочих груп задля підтримки розвитку Карітасу України.
  • Забезпечувати якісну багаторівневу комунікацію всередині департаменту та сприяти комунікації департаменту з іншими структурними підрозділами організації.
  • Тісно комунікувати та співпрацювати з іншими структурними підрозділами директоратів Карітасу України.
  • Представляти Карітас на зовнішніх нарадах, зустрічах, конференціях, що стосуються діяльності департаменту якості програм

• Повна вища освіта
  • Досвід управління персоналом від 5-ти років.
  • Досвід управління проектами та розробкою і впровадження стандартів в неурядових організаціях від 5-ти років.
  • основи проектного менеджменту;
  • основи проектної діяльності;  управління, бюджетування, моніторинг та засоби оцінки проектів; управління командами.
  • вільне володіння українською та англійською мовами;
  • комп’ютерна грамотність (BAF, MS Word, Excel, Power Point, Outlook, пошукові системи, Інтернет, тощо);

Необхідні знання та навички:

• увага до деталей;
  • вміння використовувати сучасні технології з прийняття рішень та управління процесами;
  • здатність планувати та визначати пріоритети у роботі;
  • відмінні організаторські здібності;
  • відмінні письмові та усні навички спілкування;
  • вміння швидко, грамотно та цікаво підготувати та презентувати інформацію;
  • здатність допомагати членам команди рости і розвиватись;
  • визначати і використовувати інші ресурси, досвід і підтримку з метою максимізації впливу роботи організації у відповідній програмі;
  • вести переговори і ефективно спілкуватися з метою створення довірливих стосунків з партнерами (пріоритет  інтереси цільових груп проектів та організації);

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування;
  • можливість професійного зросту (по результатам роботи);
  • гнучкий графік роботи (з можливістю віддаленої роботи);
  • конкурентний рівень заробітної плати;
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань;
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій.

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — з нами у вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

Кандидат на цю посаду перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників.

З політиками та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

Якщо у вас є успішний відповідний досвід і ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: recruiter@caritas.ua

Термін розгляду надісланого резюме — від 1 до кількох тижнів до моменту закриття вакансії. Зверніть увагу, що для розгляду вашого резюме важливо, щоб ваш досвід, навички та мотивація долучитись до нашої команди (зазначені в мотиваційному листі) відповідали опису вакансії.