Водій / Driver

Локація: Київ

Відрядження:  Україна, Молдова та Польща

Короткий опис вакансії

Ми шукаємо працівника для підтримки наших партнерів Catholic Relief Services (СRS) та їхньої діяльності.

Даний фахівець буде перевозити членів команди та колег, що прибуватимуть з візитами, забезпечуючи безпеку та вчасність трансферів.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно мати дійсне водійське посвідчення та досвід водія без порушення ПДР та можливість виїзду за межі країни, згідно чинного законодавства.

• Перевезення членів команди та колег, що прибуватимуть з візитами, згідно маршруту та завдань Програмної команди
  • Завчасне визначення та погодження безпеки маршруту руху, відповідно до завдань поїздки
  • Здійснення перевезень та їх реєстрації відповідно до процедур Карітас України
  • Допомога пасажирам із багажем
  • Моніторинг інформації про дорожній рух та погоду, щоб бути в курсі дорожніх умов
  • Коригування маршруту за необхідності, щоб уникнути інтенсивного руху або дорожніх робіт
  • Слідкування за чистотою та зручністю автомобільних сидінь для пасажирів
  • Підтримка внутрішньої та зовнішньої чистоти автомобіля, при необхідності замовлення послуг автомийки та інших послуг з обслуговування авто.

Основні вимоги:

• Підтверджений досвід роботи водієм
  • Базові знання англійської мови
  • Можливість в’їзду та виїзду з України відповідно до воєнного стану в Україні
  • Дійсне водійське посвідчення
  • Досвід водіння автомобіля без порушень ПДР
  • Вміння користуватися GPS пристроями
  • Знання місцевих доріг та околиць
  • Можливість підносити пакети та багаж
  • Можливість працювати у вихідні дні та наявність нічних змін
  • Ввічливість та професійність
  • Здатність зберігати спокій у стресових ситуаціях за кермом (наприклад, у годину пік, на контрольно-пропускних пунктах тощо)
  • Наявність диплому про освіту

Знання, вміння та навички:

• Спостережливість і навички активного слухання
  • Хороші навички міжособистісного спілкування та здатність ефективно взаємодіяти з різними групами
  • Проактивність, орієнтація на результат і сервіс

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування
  • конкурентний рівень заробітної плати
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань
  • можливість бути в команді партнерів великої мережі Благодійних організацій

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — з нами у вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

Кандидат на цю посаду  перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників. З політиками та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з  перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

Якщо у вас є успішний відповідний досвід і ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист англійською мовою на електронну адресу: recruiter@caritas.ua

Термін розгляду надісланого резюме — від 1 до кількох тижнів до моменту закриття вакансії. Зверніть увагу, що для розгляду вашого резюме важливо, щоб ваш досвід, навички та мотивація долучитись до нашої команди (зазначені в мотиваційному листі) відповідали опису вакансії.