Image

7-річний благодійник із Запоріжжя: Збирав гроші на іграшку, але віддав їх на подарунки дітям «сірої» зони

«Мені стало дуже шкода дітей, які перебувають у зоні війни. Я хочу, щоб в них теж було свято», – розповів причини свого вчинку Ярополк.

 

 

Дарувати дітям подарунки на Миколая – це чудова традиція, що сповнена чарівним духом, дитячим щастям та вчить нас всіх безкорисливо обдаровувати тих, кого ми любимо, про кого піклуємось і тих, хто цього потребує. І прикладом тому – наша історія.

Запорізький першокласник Ярополк Гузенко збирав гроші собі на коштовну іграшку «Blade», але коли дізнався від мами про акцію #Діти_дітям, яку проводив Карітас Запоріжжя до Дня Святого Миколая, твердо вирішив допомогти – віддати на подарунки всі накопичені гроші, які він збирав більше року.

«Мені стало дуже шкода дітей, які перебувають у зоні війни», – розповів причини свого вчинку Ярополк, – «Я хочу, щоб в них теж було свято».

Оголошення про благодійну акцію «Діти дітям», яку проводив Карітас Запоріжжя до Дня Святого Миколая, побачила його мама у Фейсбуці. Вона й розповіла сину, як об`єднуються діти Запорізької та Донецької областей, та обмінюються святковими подарунками.

Конструктори «Лего», фломастери та олівці отримали від Ярополка діти-сироти та діти з малозабезпечених родин села Орлівка.

В свою чергу і діти 6 класу Орлівської школи також приготували у відповідь приємний подаруночок для запорізького друга.

Мама Ярополка Олена радіє вчинку свого юного благодійника, та обіцяє не залишити сина без подарунка мрії!

Святий Миколай вчить дарувати радість іншим людям, і щиро даруючи її іншим, наповнювати своє серце радістю і любов’ю.

7-річний благодійник із Запоріжжя: Збирав гроші на іграшку, але віддав їх на подарунки дітям «сірої» зони

uk Ukrainian
X