Image

Різдвяна Свічка 2020

Різдвяна свічка – щорічна всеукраїнська благодійна акція Карітасу України, що об’єднує людей по всій країні у їх меті допомогти дітям, які опинилися у надзвичайно складних життєвих обставинах. Цього року акція відбудеться вже 16 раз поспіль.

Головна ідея акції “Різдвяна свічка”

  • Розповсюдження благодійних свічок, які декорують люди з інвалідністю, для збору коштів на допомогу дітям-сиротам та малюкам з сімей, які опились у кризі.
  • Згуртування великої кількості людей різного віку, статі, соціального статусу, матеріального становища, місця проживання навколо спільної гарної справи.
  • Різдвяна свічка – дарує тепло та об’єднує людей довкола ідеї милосердя.

Минулорічна акція запалила майже 124 тисячі свічок, що зігріли серця бенефіціарів Карітасу України – виручені кошти були направлені на оздоровлення дітей з родин, які опинилися у скруті.

Ми запрошуємо небайдужих громадян, представників бізнесу та неурядових організацій долучитись до цьогорічної акції та подарувати різдвяну казку тим дітям, які знаходячись у скруті та обмеженнях, все менше вірять у диво.


Кожен може подарувати тепло своєї душі дітям, принести надію і світло для тих, хто сьогодні потребує нашої допомоги. Завдяки вашій підтримці у їхнє непросте життя також приходить свято.

Андрій Васькович,
Президент Карітасу України

Переглянути партнерську пропозицію можна тут: Christmas Candle 2020.

https://www.youtube.com/watch?v=RX-7KucAJWo&fbclid=IwAR0ZeO3hGd4ceL7Lb3vbQNQwbn7DE6d2hXo3BkMBP3bqKVKqYQDYg2R17VY