![](https://caritas.ua/wp-content/uploads//images/smilies/velukden_v_Nazaret_%283%29ava.jpg)
Владика Юліан Вороновський відвідав “Назарет” на Львівщині
04.05.2011
У святкові дні Христового воскресіння ми несемо нашим рідним і близьким Великодню радість. Для того, щоб проголосити радість наближення Великодніх свят до реабілітаційного центру
04.05.2011
У святкові дні Христового воскресіння ми несемо нашим рідним і близьким Великодню радість. Для того, щоб проголосити радість наближення Великодніх свят до реабілітаційного центру
«Назарет» приїхав Владика Самбірсько-Дрогобицької Єпархії – Юліан Вороновський.
![](/wp-content/uploads/images/smilies/velukden_v_Nazaret.jpg)
Приїзд Владики був несподіванкою для кожного з реабілітантів. Адже не у кожного з них була можливість коли-небудь його бачити, тим паче спілкуватись і прийняти благословіння.
Приїхав Владика не сам, а в супроводі о. Василя Копичина, економа Єпархії, і, звісно, з подарунком для реабілітантів – пасхальними кошиками. О. Ігор Козанкевич, директор місцевого Карітасу, зустрів гостей у «Назареті» і ознайомив їх з діяльністю реабілітаційного осередку. Владика Юліан був приємно вражений здобутками Центру, оскільки від часу його останнього візиту там відбулося багато позитивних змін і нововведень.
Звертаючись до всіх присутніх, Владика Юліан порівняв людські душі з іконами: «Коли ікона запорошується, ми чистимо її, і вона стає як нова, свіжа. Так само і наші душі є покриті порохом, і, коли ми їх чистимо, вони стають прообразом Бога. Кожна людина може впасти, піддатися гріху. Але навіть тоді Христос не покидає її. Христос помер через наші гріхи і заради нас, бо любить всіх величезною любов’ю.
Будучи тут на реабілітації, уявіть собі, що перебуваєте на реставрації. Шляхом каяття і щирої молитви ви очиститеся, відвалите камінь ба
йдужості, який тисне на ваше серце і дозволите Христові увійти до нього. Звісно, це нелегке завдання: воно вимагає від нас щоденної духовної боротьби, зміни нашого світогляду, але якщо ми не здамося, то радість Христового Воскресіння наповнить наше щоденне життя».
![](/wp-content/uploads/images/smilies/velukden_v_Nazaret_%281%29.jpg)
Завершальними словами Владики Юліана були настанови нести Великодню радість нашим близьким і знайомим, вселяти надію в серця тих, хто в цей час сумує, розчарований, знедолений, дарувати любов усім, хто її потребує, – як це робив Ісус Христос.
Tags:
Categories:
Новини