Image

Волонтери парафіяльних Карітасів поділились досвідом соціального служіння

0 Comments

Яким має бути лідер? Що потрібно, щоб команда працювала ефективно? По чому мають впізнавати Парафіяльний Карітас?
Над цими та іншими темами дискутували 13 жовтня волонтери соціального служіння парафій Львівської Архиєпархії УГКЦ у Патріаршому домі (вул. Хуторівка, 35 б).

Зустріч організував Карітас Львів в рамках проекту «Активізація соціального служіння у громадах», що триває вже майже рік.
На зустріч прибули представники тринадцяти парафій Львівської Архиєпархії УГКЦ: зі Львова, смт. Глиняни, с. Лапаївка, смт. Рудно, с. Годовиця, с. Печенія, с. Тарасівка.

Зустріч розпочалась молебнем до Пресвятої Богородиці. Синкел у справах соціального служіння Львівської Архиєпархії УГКЦ, директор Карітасу Львів о. Андрій Сенейко привітав учасників, які зібрались у вихідний день, щоб краще познайомитись один з одним, перейняти досвід соціального служіння інших та поділитись власним.

Перед волонтерами виступила Мар’яна Монич, керівник «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами», яка розповіла про працю Карітасу Львів з молоддю з інвалідністю. Директор Карітасу Золочів о. Михайло Сукмановський говорив про необхідність і важливість Парафіяльного Карітасу.

Отець Андрій Сенейко провів тренінг, у якому взяли участь шість команд. Кожна команда представляла свої напрацювання щодо лідерства, команди та ідентичності Парафіяльного Карітасу.

Закінчилась зустріч презентацією харитативної діяльності парафій.

Автор: Любомира Бурка

 

Categories: Новини

Залишити відповідь