![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/107893676_3272901749601006_8364596399131103691_o.jpg)
Команда Благодійного фонду “Карітас-Львів УГКЦ” стала переможцем регіонального конкурсу “Благодійна Львівщина – 2019”!
Організація отримала перше місце у номінації “Регіональна благодійність”.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/107817859_3272902006267647_7415278297826889712_o-1024x681.jpg)
Урочиста церемонія нагородження відбулась 10 липня у львівському Парку Культури ім. Богдана Хмельницького у рамках Національного конкурсу “Благодійна Україна”.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/108847870_3272900812934433_2011537493801092891_o.jpg)
Переможці щиросердечно дякують всім жертводавцям, волонтерам, людям доброї волі! Хай Господь сторицею віддячить за всі добрі справи! Разом ми даруємо людям віру у добро!