![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/70883711_1244872085711284_8744775889666965504_o.jpg)
Попри невтішні прогнози синоптиків, наш фестиваль для людей похилого віку “Золото літ” пройшов 26 вересня на хвилі радості і добра, осяяний теплим осіннім сонечком.
Для наших милих бабусь та дідусів була представлена насичена концертна програма, щогодинно розігрувалися подарунки і призи, проходили різноманітні майстер-класи, діяла фотозона, а також функціонував салон краси, де наші прекрасні леді могли зробити зачіски , макіяж та навіть манікюр.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/71470764_1244875865710906_1663728922967146496_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/72088498_1244876882377471_3397904943200337920_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/70240401_1244875745710918_4287842894443708416_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/70888138_1244877502377409_8523960720352608256_o.jpg?fit=640%2C427)
Ну а дідусі тим часом розважалися , змагаючись у спритності й умінні в шахматних турнірах. Крім того, дорогих гостей частували запашною кавою із смачним тістечком. Приємно було спостерігати, як учасники нашого святкування тішаться, плескають у долоні та навіть пританцьовують.
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/71010210_1244874385711054_8320218724644683776_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/70838147_1244876485710844_732446495546015744_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/71274863_1244874902377669_7699372423094730752_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/71232799_1244878185710674_4202447038949883904_o.jpg?fit=640%2C427)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/09/71596597_1244877165710776_1503286867687112704_o.jpg?fit=640%2C427)
Безмежна подяка нашим добродіям, волонтерам та помічникам, всім людям доброї волі, які долучилися до проведення акції та допомогли створити цю неповторну атмосферу радості і добра.
Tags: #карітас ужгород