![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/68294140_2416963228385536_2614016584968044544_n.jpg)
16 серпня 2019 року пекарня «Ковчег» від Карітасу Надвірна приймала перших гостей і частувала їх смачними круасанами та капкейкам з запашною кавою.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/68839532_2416964215052104_1013788856551473152_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/68775249_2416964648385394_7182139883983470592_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/68864298_2416964778385381_4995926858018062336_n.jpg)
Працівники Карітасу разом з волонтерами та особливою молоддю з великим старанням готувались до цього дня, адже «Ковчег» – це не просто кав’ярня, це також і місце для творчості та генерування ідей як власними силами можна зробити світ навколо себе кращим і комфортнішим.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/68460400_2416965485051977_8441802432681345024_n.jpg)
А ще «Ковчег» буде місцем, де особлива молодь, що відвідує Карітас, отримає чи не перше в своєму житті місце праці, де вони зможуть не тільки отримувати соціальні послуги, а й надавати їх.
Організатори щиро вдячні всім хто долучився та допоміг у реалізації благодійної ідеї.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/68842178_2416965701718622_1431875361284554752_n.jpg)
Кав’ярня працює на території БФ «Карітас Надвірна» за адресою м. Надвірна, вул. Котляревського 4А