![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/20200828_151457.jpg)
У серпні мобільні бригади Карітасу Донецьк надали мультисекторальну допомогу потребуючим малозабезпеченим людям, котрі проживають у зоні 0-5 км. від лінії розмежування Луганської області.
Мешканці сіл Кримське, Болотене, Валуйське, Н.Вільхова та В.Вільхова отримали необхідну допомогу.
Було надано 110 продуктових наборів, 39 наборів життєвонеобхідних медикаментів, 25 грантів цільової грошової допомоги з медицини та 20 кеш грантів. Також психологи проекту провели 12 групових консультацій, котрі відвідувало до 10 чоловік.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/20200827_115943_001-1024x577.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/20200827_140127-1024x576.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/20200821_110521-1024x847.jpg)
Загалом майже 300 нужденних мешканців буферної зони Луганщини отримали таку необхідну для них допомогу.
У період стрімкого розповсюдження COVID 19, працівники мобільних бригад дотримуються підвищених заходів захисту та особистої безпеки, щоб уникнути можливого інфікування та не наражати на небезпеку бенефіціарів.
Проект #BasicNeeds реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (GMFA).