![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/79993679_819016291890112_4681510976795705344_o.jpg)
11 грудня 2019 року мобільна бригада медичних працівників Карітасу Сєвєродонецьк надали допомогу, у вигляді медичних ваучерів, тяжкохворим та особливо вразливим мешканцям м. Попасна.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/79096348_819016391890102_448094608006578176_o.jpg?fit=640%2C360)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/79774670_819016305223444_2137031956754333696_o.jpg)
Даний вид допомоги передбачає надання хворим та хронічно хворим медикаментів ( згідно призначень сімейного лікаря) з метою покращення та стабілізації їх фізичного здоров’я.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/12/80012658_819016408556767_4342362440499986432_o.jpg?fit=640%2C466)
В рамках проекту “Забезпечення базових потреб в різних секторах включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України 2019-2021 рр.”
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO).