![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/01/50580455_2102190503334915_1908889027772153856_n.jpg)
Цього тижня до Карітасу Маріуполь завітали представники Карітасу Австрії (Caritas Österreich), Карітасу України та Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні – Герміне Поппеллер (Österreichische Botschaft Kiew / Austrian Embassy in Kyiv).
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/01/50492042_2102190173334948_1097006068409565184_n.jpg)
Цей дружній візит розпочався з моніторингового виїзду в с. Чермалик та смт. Новотроїцьке. В рамках проектів «Стійкість і розвиток» та «Забезпечення базових потреб мешканців буферної зони на сході України» делегація завітала до бенефіціарів, які отримували допомогу від Карітасу.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/01/51149966_2102189893334976_8231808978930106368_n.jpg)
Гості поспілкувались з колективом Новотроїцької школи, почули гарні відгуки дітей про роботу фахівців Карітасу та відправились до офісу фонду на зустріч з колективом.
В дружній атмосфері присутнім представили діючі проекти та обговорили майбутню співпрацю з посольством Австрії.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/01/50477957_2102190386668260_3214007861063450624_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/01/51019913_2102189946668304_4603329609797206016_n.jpg)
Пані Посол зауважила, що майбутнє Карітасу – за соціальними проектами, які дають змогу людям навчитись самодопомозі. Таким і є «Простір Підтримки» Карітасу Маріуполь.
Ми були дуже раді таким почесним гостям та сподіваємось на майбутню співпрацю!
Tags: #стійкість та розвиток