![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/17016117_1485083621501893_3302935410216237278_o.jpg)
Вже понад 12 років Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії опікується молоддю з інтелектуальною інвалідністю в рамках проекту Центр “Дивовижні долоні”.
Щодня спеціалісти-вихователі опікуються 20 молодими людьми, яких називають між собою Друзями. Тому що більш дружнього і доброзичливого простору годі собі уявити!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/99013606_3376254055718164_5541586703329787904_o-1-1024x683.jpg)
Робочий день, який триває більше 6 годин, насичений максимально. Праця в творчий майстерні чередується з обов’язковими заняттями (самообслуговування, самоадвокатування, приготування обіду і прибирання, фізкультура тощо) і звичайно вільний час (домашній кінотеатр на великому екрані, доміно, малювання, дартц і багато іншого).
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/103573564_2065505413594090_6666820443977939478_o-1024x683.jpg)
В центрі також діє виставка з понад 30 власноруч вишитих картин, які можна придбати за пожертву на діяльність центру. Тут триває дружня атмосфера та любов до ближнього 💕
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/101795034_3409314895745413_4910807877590974464_o-1-1024x576.jpg)
Бажаєте більше дізнатися про нашу діяльність, чи поглянути як виглядає наш день, чи спробувати себе у ролі волонтера, запрошуємо долучитися до світлої справи та познайомитися ближче!
Сторінка Центру “Дивовижні долоні” у Фейсбуці: https://www.facebook.com/dyvovyzhni.doloni/
Діяльність проекту відбувається за підтримки католицького БФ Реновабіс.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/