![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129160575_3960832673926963_7459794566445393791_o.jpg)
В рамках заходів соціальної інтеграції, Центр для молоді з інвалідністю «Дивовижні долоні» від Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії гостинно і тепло приймав у своїх стінах друзів та колег з Центру дозвілля для молоді з інвалідністю Карітасу Львів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129114998_3960839910592906_7626461636722249015_o-1024x682.jpg)
Спільно розроблена програма візиту не давала сумувати ані хвилини: представлені назагал презентації діяльності центрів та постановки спектаклів, екскурсія історичною частиною міста та безліч фото від майстра-фотографа Марії Тяжкун, смачненький обід в соціальному кафе «Витанія» та обмін подарунками.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129295270_3960831050593792_6558689689247225871_o-1024x670.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129477549_3960830347260529_6504155451563837154_o-1024x684.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129415187_3960837520593145_4981312308981855937_o-1-1024x684.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129418555_3960831530593744_8582543192657953386_o-1024x684.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129501634_3960831897260374_1468629631536894660_o-1024x684.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129385161_3960836133926617_6126482032926155095_o-1024x684.jpg)
А саме головне спілкування – просте і безпосереднє, з відчуттям підтримки та ніжної дружби. Ми зруйнували мури страху та підозрілості до усіх і усього, які були зведені цього року пандемією та іншими негараздами у суспільстві.
Діяльність проекту відбувається за підтримки католицького БФ Реновабіс (Німеччина) та БФ Карітас (Іспанія).
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129385164_3960841957259368_8845198472225345445_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129543669_3960842027259361_2049685857431838232_o-1024x324.jpg)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/