![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/119122821_1688928161274616_2269605123486209960_n.jpg)
Мешканці с. Красногорівка, Ясинуватського району та м. Мар’їнка, Мар’їнського району в серпні отримали життєво-необхідні ліки від БО БФ «Карітас Запоріжжя».
В рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, постраждалих від конфлікту на сході України», мобільна команда в складі медичного працівника та психолога надала допомогу найбільш уразливим мешканцям.
25 літніх людей, важкохворих та людей з інвалідністю отримали необхідні для підтримки їхнього здоров’я медичні препарати.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/119174509_1688928067941292_7517514618503559440_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/119181338_1688928051274627_6992502010566924670_n.jpg)
Крім медичної допомоги, психологом проекту були надані рекомендації мешканцям, щодо життя під час поширення вірусу COVID-19, правил безпечної поведінки, застереження та способи попередження наслідків негативного стресу.
Зважаючи на пандемію, спричинену коронавірусом COVID–19, робота мобільної команди здійснювалась з обов’язковим дотриманням розроблених протоколів безпеки. Допомога надавалася виключно за місцем проживання потребуючих.
Допомога надається в рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали в наслідок конфлікту на сході України 2019-2021 р.р.».
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO).
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/