![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87387624_2586113208341008_8911719224058052608_n.jpg)
Днями у Карітасі Івано-Франківськ відбулася робоча зустріч з керівниками осередків. Планували роботу на рік, говорили про труднощі та виклики у роботі.
Працівники Карітасу провели тренінг з визначення ступеня індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги соціальної реабілітації на основі Державного стандарту соціальної реабілітації осіб з інтелектуальними та психічними розладами.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87365876_2586113108341018_3678611404232851456_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/02/87781261_2586113105007685_3866735597477429248_n.jpg)
З дітьми та молоддю з інвалідністю працюють на базі Карітасу Бурштина, Карітасу Калушу, Карітасу Тисмениці, Більшівцівської та Верхнянської ОТГ та парафіяльного осередку церкви Івана Богослова смт. Богородчани.
Підтримка дітей та молоді з інвалідністю здійснюється у рамках проекту «Активація громад для надання послуг для дітей та молоді з інвалідністю» за фінансової підтримки Карітасу Австрії, Карітасу єпархії Фульда (Caritas im Bistum Fulda), Карітасу єпархії Трір. (Caritasverband Trier e.V.)