![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/10.jpg)
Карітас Маріуполь продовжує опікуватись людьми, які через складні життєві обставини, спричинені інвалідністю, віком, станом здоров’я, потребують допомоги.
Наші активісти надають послуги з догляду в с. Миколаївка та с. Новогнатівка, Волноваського району. Вони купують і доставляють в будинок своїх підопічних продукти харчування і ліки, готують обіди, допомагають по господарству, допомагають в догляді за тілом.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/5.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/2-1.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/1.jpg)
І що дуже важливо для кожного нашого підопічного – це живе спілкування. Люди похилого віку залишилися на самоті зі своїми потребами … А їм, як ніколи під час пандемії COVID-19, потрібна підтримка, потрібна турбота і любов, важливо бути почутим, не відчувати себе покинутим і самотнім.
Діяльність відбувається в межах проєкту «Надання багатосекторальної допомоги з опорою на ринки та громаду найбільш вразливим особам похилого віку, які живуть уздовж лінії зіткнення, для забезпечення подолання ними наслідків тривалої кризи на сході України».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/06/94148902_1312383868952323_5981874241908244480_o.png)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/