![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/122324217_206247347593697_7073070422102495749_o.jpg)
Мета навчання – активізувати та залучити підлітків до розвитку та впровадження молодіжних клубів у їхньому соціальному просторі, зокрема у БФ Карітас Тернопіль.
Використовуючи інтерактивні ігри, вправи, бесіди, учасники змогли дійти спільної думки, що найактуальніше для них зараз – це розвиток велоклубу.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/122580618_206247370927028_5471672985332805241_n.jpg)
Підлітки з’ясували, що вони вже мають, що їм необхідно знайти, які зробити перші кроки для регулярного функціонування даного клубу. Важливим є те, що коли діти пропонують власні ідеї – вони готові відповідати за їх реалізацію, адже це не нав’язана думка кимось збоку. Це їхнє власне бажання. І його варто підтримувати та розвивати.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/122564693_206247430927022_3245672423266421089_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/122271673_206247467593685_3562894058191186496_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/122456769_206247557593676_1407794053546493730_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/10/122416495_206247520927013_1049366456074305421_n.jpg)
Діти гралися, записували, сперечалися, планували, вигадували, дискутували, пропонували і на завершення прийняли рішення розпочати із створення реклами свого клубу та знайти волонтерів, котрі змогли б їм допомогти користуватися, ремонтувати та обслуговувати велосипеди. А згодом продовжити здійснювати усе покроково.
“Ми у Карітасі вважаємо, що дітям необхідно створити умови для змістовного дозвілля, надати можливості для самореалізації. Важливо підтримати їхню енергію та ентузіазм”, – зазначають організатори тренінгу.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/