![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/279775022_3004205213175831_1405312228442670420_n-e1651657742262.jpg)
Вже другий рік триває один із найперших проєктів, які розпочала після свого відкриття благодійна організаці «Карітас Чернівці» – «Помноження хлібів».
Чотирьом десяткам містян, які опинилися у кризових ситуаціях (зазвичай це люди старшого віку, самотні, люди з інвалідністю, часто – лежачі) щомісяця надають допомогу продуктовими наборами.
Розвозить продукти потребуючим особисто керівник проєкту о. Петро Дацко, який окрім соціальної роботи здійснює душпастирське служіння. Ідея проєкту в тому, щоби людям у кризових ситуаціях збалансувати харчування, тобто щоби до щоденного наявного додати одного місяця – молочних продуктів, іншого – м’ясних тощо. Та нерідко буває так, що «збалансоване» стає в їхньому раціоні основним…
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/279689674_3004205256509160_3258378066859203397_n-768x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/279254582_3004203599842659_2256314468632106621_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/05/279304657_3004204209842598_4564748949116976071_n-768x1024.jpg)
Часто його підопічні самі телефонують, адже ця продуктова допомога є для них чи не єдиною підтримкою – переважна більшість соціальних виплат, які вони отримують, витрачається на ліки. Буває, потребують не лише їжі, тож Карітас Чернівці шукає й інші можливості допомогти – наприклад, на одне прохання надали інвалідний візок.
“Карітас не зважає на конфесійну приналежність потребуючих, допомагаємо всім, – розповідає керівник проєкту о. Петро Дацко. – Часто наші підопічні просять молитви, духовної поради, сповідей і причастя. Тому здійснюю й духовний супровід, окрім соціальної допомоги”.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #війна #карітас чернівці