![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/278275581_4835059129925220_2379292315538667740_n-e1650107160518.jpg)
Люди, які попри ракетні удари, обстріли не покидають свою роботи – справжні герої.
При цьому ці герої – просто люди, які теж мають напруження, страх, хвилюються за життя близьких. Такими простими людьми і героями одночасно є соціальні працівники домашньої опіки нашого Карітасу.
Вони продовжують допомагати самотнім людям похилого віку, маломобільним, людям з інвалідністю у м. Золоте Луганської області.
Дуже боляче чути від підопічних – “я нікуди не поїду з рідного дому. Краще померти тут від обстрілів, ніж скитатися по світу. Буду жити стільки мені Бог відміряв”.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/278232104_4835059903258476_1474842672575857728_n-1024x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/278567317_4835061683258298_337003125200024937_n-1024x1024.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/278567459_4835061763258290_4928255501026349599_n-1024x1024.jpg)
Наші соціальні працівники не просто допомагають продуктами, медикаментами, необхідними речами та впоратися з домашньою роботою, а й являються для цих людей опорою, психологічною підтримкою у ці складні часи.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/04/t.jpg)
Допомога надається в рамках проекту «Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях» за безпосереднього фінансування Австрійської Агенції розвитку (ADA) та Карітас Австрія.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/