Image

Пані Олена, бенефіціарка Карітасу Київ

«Я дуже вдячна Карітасу за можливість відвідувати різні заняття. В нашій родині немає можливості платити за якійсь додаткові гуртки. Всі наші кошти йдуть на лікування чоловіка та дітей. Я більше часу приділяю молодшим дітям, і не завжди його вистачає на трьох старших».

Так вийшло, що старші діти більшість часу проводили на вулиці. Я переймалася з цього приводу, щоб діти не зв’язалися з поганою компанією. Через це я почала шукати безкоштовні додаткові заняття, у місцевій соціальній службі для дітей, сім’ї та молоді мені порекомендували звернутися до Карітасу Київ. Спочатку почав ходити Толік, він приходив на фото гурток. Потім прийшли і дівчата Аня та Настя.

Тепер я точно знаю де перебувають мої діти. Вони завжди повертаються додому в захваті, та розповідають, що вони робили в Карітасі. Дівчата почали проявляти інтерес та допомагати мені на кухні.

Я також відвідую різні тренінги для батьків, при потребі можу звернутися до психолога.

Про нас турбуються, соціальний працівник, раз на тиждень завжди дзвонить або відвідує нашу родину. Це для нас важлива підтримка, ми знаємо, що ми не самотні зі своїми проблемами.

Пані Олена, бенефіціарка Карітасу Київ

uk Ukrainian
X