Пані Наталія, бенефіціарка Карітасу Хмельницький

«Карітас нам дуже допомагає: продуктами, одягом, шкільним приладдям для хлопчиків. Дають нам миючі засоби, побутову хімію. Ми їм дуже дякуємо».

Я постійно відвідую «Батьківський клуб» в Карітасі та «Клуб взаємодопомоги». Мої діти завжди дуже поспішають на заняття в Карітас. Вони відвідують театральну та танцювальну студії, тренінги та розвиваючі заняття, а також їздять на екскурсії. Я дуже дякую соціальному працівнику пані Ніні, яка нам дуже допомагає з пошуками житла та роботи для мене, Соціальному педагогу пані Юлії за індивідуальні розвиваючі заняття з дітьми та у виконання домашніх завдань. Також я вдячна психологу проекту пані Наталії за підтримку, розуміння та цінні поради. Координатор проекту пані Марина також дуже допомогла моїй сім’ї оформити належні соціальні виплати та державну допомогу».

Пані Наталія, бенефіціарка Карітасу Хмельницький