Image

У Красногорівці відкрився центр соціальних послуг “Простір дій”

Великою радістю для жителів міста Красногорівка та усіх співробітників Карітасу стало урочисте відкриття Центру соціальної послуги «Простір дій», що відбулося 10 вересня у Красногорівці на вулиці Адміністративній, 3-А.

Серед послуг, що будуть надаватися вже найближчого часу, є послуги перукаря, швачки, фахівця з ремонту взуття, а також коворкінг-простір для проведення робочих зустрічей, семінарів і тренінгів.

На відкриття Центру та спілкування з громадою завітали директор Карітасу Запоріжжя отець Андрій Бухвак, менеджер проекту «Простір підтримки» Карітасу України Ксенія Буханець та локальний координатор проекту у Запоріжжі Наталя Аляб’єва.

«Сподіваюся, що це приміщення стане прихистком для всіх людей цього міста, для братерських організацій, які мають намір відбудувати Красногорівку, відновити інфраструктуру, вилікувати серця людей, що поранені війною», – зазначив отець Андрій, відкриваючи «Простір дій».

«Я дуже тішуся, що це місце створене для обміну ідеями, для реалізації проектів та потреб, і тут будуть проходити зустрічі, покликані активізувати, наснажити місцеве населення, та продовжувати розвивати місто», – підкреслила менеджер проекту Ксенія Буханець.

Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до створення Центру, всім небайдужим мешканцям міста, представникам партнерських громадських організацій, місцевій владі! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Чекаємо на Вас у «Просторі дій» за адресою: вул. Адміністративна, 3-А.

Довідки – за телефонами гарячої лінії: +38050-322-46-00; +38097 20-22-098; +38061-787-45-85

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: