Image

У Дрогобичі родини зі Сходу вразила доброта людей

0 Comments

Центр підтримки сім’ї, який діє на базі Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії, приймав гостей із східної України, яким ще не доводилось відвідувати терени західної України.

До Карітасу з Донецької області завітало 15 дітей з наставниками, а з Дніпровської – п’ять родин. Неможливо передати словами радість приємно вражених сімей з дітьми.

«За ці декілька днів ми пережили більше яскравих емоцій, ніж за цілий рік, адже тут усі люди привітні та веселі. Я усвідомила, що цей «видуманий бар’єр» можна легко зламати, потрібно лише бажання людей єднатися; бо всі ми українці і маємо бути разом. Народ із Західної України справді впливає на мою свідомість і розсуд. Дуже рада, що побувала тут, бо справді побачила гостинних та добрих людей. За ці дні багато чого пережила, а, насамперед, радість від того, що нас прийняла дуже добра сім’я, яка піклувалася нами, як за своїми рідними. Дуже мило було перебувати у Львові, адже місто справді дивує і заворожує своєю архітектурою. Найбільш приємно вразила мене доброта людей, тим самим, вважаю, що можна зламати стереотип, про те, що Захід і Схід – дві різні частинки нашої країни. Я думаю, що ми зможемо побороти цей бар’єр і стати одним цілим. Такі подорожі зближують нас один з одним», – поділилася враженнями п. Інна з м. Волноваха.

Кожен із 10 днів перебування гостей був насичений змістовними заходами: молитва, участь в літургії, різноманітні майстер-класи, прогулянки та екскурсії містами Дрогобич, Трускавець, Львів, дельфінарій «Оскар», львівські опера і цирк та багато іншого.

Не можна було приховати дитячі та й дорослі емоції, коли наближався час від’їзду. Опікуни  щиро дякували родинам, які їх приймали і запрошували у гості. Усі залишились задоволеними від отриманих нових відчуттів та вражень.

«Щиро вдячні усім, хто долучився до створення таких веселих канікул для гостей зі Сходу», – каже координатор проекту Центр підтримки сім’ї Уляна Яжик.

Нагадаємо, що метою центру є надання допомоги будь-якій сім’ї, яка звернеться. Для дорослих проводять групові та індивідуальні консультації з психологами, тренінги, якісні комунікації з власними дітьми тощо. Для дітей діє група раннього розвитку, де вони готуються до школи, проводяться заняття для розвитку творчих здібностей. Для підлітків працює програма з розвитку лідерства, креативності та творчості тощо.

У Центрі підтримки сім’ї працюють: Наталія Низовська, Катерина Сурма – асистенти родини, психолог – Тетяна Гера.

Проект співфінансовано в рамках програми співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Публікація висловлює виключно думку автора та не може сприйматися, як офіційна позиція Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

За матеріалами zik.ua

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X