Image

Карітас отримав визнання українського суспільства

0 Comments


Хто став «Благодійником року»?
08.12.2009
Карітас України переміг у конкурсі «Благодійник року-2009» у найчисельніший номінації «Благодійна організація». Президент Карітасу України Андрій Васькович вважає, що чергова перемога ілюструє визнання українським суспільством правильності стратегії і підходів фонду у благодійній діяльності, що ґрунтується нахристиянських принципах і плідній співпраці з УГКЦ. Про це стало відомо під час круглого столу «Україна. Благодійність. 2009», що відбувся у стінах Національного заповідника «Софія Київська».
 
«Ми робимо наголос на соціальному супроводі та психологічній підтримці людей, – зауважив Андрій Васькович. – Ці принципи знаходять відображення у таких проектах як «Домашня опіка», «Допомогти дітям вулиці» та інші… У центрі уваги цього проекту не окремі проблеми людини, а ціла її особистість і те середовище, в якому вона змушена жити».
 
Також були названі інші переможці, зокрема: компанія Intel Ukraine Microelectronics Ltd. здобула перше місце у номінації «Транснаціональна корпорація»; Nemiroff Холдинг – «Вітчизняна компанія – великий бізнес»; ТОВ “Мері Кей (Україна) Лтд” – «Вітчизняна компанія – середній бізнес»; ТОВ «Грані-Т» – «Вітчизняна компанія – малий бізнес» тощо.
 
Під час круглого столу глава правління фонду «Україна-3000» Олександр Максимчук відзначив позитивні тенденції, зокрема, благодійність в Україні витримала політичну та економічну кризу і не стала менш популярною. «Також ми спостерігаємо відмову від адресної допомоги на користь великим, довготривалим програмам, що покликані змінити ситуацію в країні», – підкреслив він.
Доповнила колегу директор Українського форуму благодійників Анна Гулевська-Черниш, перерахувавши основні тренди у вітчизняній благодійності. «У найближчі роки відбуватиметься перерозподіл ресурсів у секторі благодійництва, скоротиться число дорогих благодійних проектів (особливо у сфері культури та освіти), пожвавляться трансформаційні процеси переходу від PR-благодійності до стратегічної та «клонування» успішних ініціатив», – повідомила А. Гулевська-Черниш.
В статті використані матеріали Релігійно-інформаційної служби України.

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: