Image

Молодь з особливими потребами відпочила у літньому оздоровчому таборі

0 Comments

З 28 травня до 1 червня 2018 року молодь з особливими потребами, якою опікується Карітас Львів, разом зі своїми батьками відпочивала з у літньому оздоровчому таборі на базі «Бойківський двір» с. Ясениця-Замкова Старосамбірського району на Львівщині. Реалізація цього заходу здійснена за підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Протягом п’яти днів 20 відвідувачів «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» зміцнювали своє здоров’я, емоційно та психологічно відпочивали. У таборі соціальні працівники мотивували молодь вести здоровий спосіб життя, підкріплювали їх знання і навички, здобуті в центрі під час працетерапії, соціальної адаптації та інтеграції. Друзі пізнавали навколишнє середовище, розвивали цілеспрямованість, наполегливість, творчу уяву, спостережливість, допитливість, товариську турботу тощо.

Кожен день у таборі розпочинався з ранкової руханки, опісля молоді люди відвідували басейн, ходили на екскурсії та брали участь у походах в гори. Був проведений конкурс зачісок, де також співали пісні, розповідали вірші. Особливе захоплення викликало катання на літніх санчатах (тюбах), яке безкоштовно запропонувало керівництво бази «Бойківський двір».

Завершили табір спільною інтеграційною ватрою зі співом українських пісень і танцями.

Соціальний педагог «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» Наталя Загайко зазначає, що молодь отримала багато незабутніх емоцій та переживань, оздоровилась, емоційно і психологічно відпочила: «Такі інтеграційні поїздки для них дуже потрібні, вони додають сил і наснаги до життя».

Вдячні також а батьки особливої молоді, адже їм не під силу організовувати такий відпочинок своїм дітям за власний кошт.

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: