Благодійна допомога

Щира подяка!
25.01.2011
Працівники Карітасу Івано-Франківськ УГКЦ в рамках проекту «Клуб людей похилого віку «Надвечір» за підтримки програми «Місце зустрічі – Діалог» Німецького Фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» організовують щотижневі зустрічі для людей старшого віку. В січні підопічні Карітасу двічі відвідали обласний  музично-драматичний театр ім.. Івана Франка.

14 січня підопічні Карітасу насолоджувалися драмою «Солодка Даруся» (М. Матіос). Вистава викликала у відвідувачів море вражень та неабияке захоплення. А завдяки благодійній допомозі у вигляді безкоштовних квитків 20 осіб клубу «Надвечір» 21 січня переглянули музичну комедію «Сватання на Гончарівці» (Г. Квітка-Основ’яненко). Комедія викликала посмішки у глядачів.
Колектив і підопічні Карітасу Івано-Франківськ УГКЦ висловлюють щиру подяку адміністрації Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру за благодійну допомогу. Окрема подяка та низький уклін акторам театру за майстерність та професійність.