Image

Благодійник року 2009

0 Comments


Переможці Національного конкурсу отримали нагороди
17.12.2009
Карітас України став переможцем у конкурсі «Благодійник року» у номінації «Благодійна організація». Президент Карітасу України Андрій Васькович вважає, що чергова перемога ілюструє визнання українським суспільством правильності стратегії і підходів фонду у благодійній діяльності, що ґрунтується нахристиянських принципах і плідній співпраці з УГКЦ.
 
Урочиста церемонія нагородження переможців відбулася у Митрополичих палатах Національного заповідника «Софія Київська». Перед початком церемонії відбувся брифінг, на якому віце-президент Карітасу України, о. Андрій Нагірняк розповів про доброчинну діяльність фонду.
Третій Національний конкурс «Благодійник року» стартував 3 вересня 2009 року. Загалом на конкурс поступило 106 заявок. Карітас України був серед тих переможців, за кого журі проголосувало одностайно. Усього організатори конкурсу назвали 13 переможців в основних номінаціях, а також 9 учасників отримали спеціальні призи від партнерів конкурсу. Як учасники, так і організатори відзначили, що конкурс був відкритий як для всесвітньо відомих компаній і фондів, так і для сільських ініціатив.
Відкриваючи церемонію нагородження, пані Катерина Ющенко привітала всіх присутніх із Днем благодійника, який відзначався в Україні 13 грудня. «Дуже приємно, що сьогодні у цій залі зібралися люди, небайдужі до України, – сказала вона. – І я бажаю вам величезного натхнення робити добро».
 
Нагороду “Благодійник року 2009” о. Андрію Нагірняку вручив директор кінофестивалю «Молодість» Андрій Халпакчі. У церемонії нагородження також взяли участь Юрій Павленко, міністр у справах сім’ї, молоді та спорту. Слово мали члени Наглядової Ради конкурсу та особи, які велику увагу приділяють розвитку благодійності в Україні: Олег Скрипка – керманич гурту «ВВ», музикант, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Стелла Захарова, письменники і видавці брати Капранови, телеведучий Андрій Куликов.
 
Гостей вітав парад юних талантів: найкращі студенти Київської дитячої академії мистецтв, консерваторії, циркового училища та Київського музичного училища ім.Глієра.
 
Національний конкурс «Благодійник року» заснований 2007 року. Його мета – сприяння розвитку благодійництва в Україні та його популяризація через публічне визнання та відзначення благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

Categories: Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: